Коби Майноо се извини за празнуването си след гола на Манчестър Юнайтед срещу Ливърпул
The Mirror | 2024-04-07 | 19:44:05

Младият играч на Манчестър Юнайтед Коби Майноо се извини за празнуването си, след като отбеляза при равенството на своя отбор с Ливърпул.

18-годишната звезда в полузащитата изведе Юнайтед напред във втория период, след като опортюнистичният удар на Бруно Фернандеш изравни резултата. Mainoo получи топката от Aaron Wan-Bissaka, преди да се обърне умно, за да отвори тялото си и да извие топката покрай Caoimhin Kelleher точно от наказателното поле.

Червените дяволи бяха доминирани в първите 45 минути на мача и останаха без да отбележат удар, когато Ливърпул поведе с 1-0 до почивката на полувремето. Първите 20 минути на втория период доведоха до пълен обрат и ликуване, когато ударът на Mainoo попадна в мрежата.

Новоизбраният английски национал обаче празнуваше преди повечето. Най-младият играч, отбелязал гол във Висшата лига срещу Ливърпул, той не успя да сдържи емоциите си още преди топката да удари мрежата.

Беше безспорно голям момент за Mainoo, който ненужно се извиняваше. Той каза: „Да, чувствах се добре, така че се изпреварих. Съжалявам.“

Тийнейджърската звезда добави: „Невероятно усещане, първи професионален гол на „Олд Трафорд“ и да го направя в този мач също е невероятно .. В края на деня не си тръгваме с трите точки, така че не мога да бъда много доволен."

Наказанието на Мо Салах в 84-та минута лиши Юнайтед и трите точки. Уан-Бисака събори Харви Елиът в зоната, за да даде шанс на египтянина от мястото.

Mainoo вярва, че неговата страна трябва да изглади малките грешки, които струват много на отбора. Това е третият пореден мач, в който Юнайтед губи точки от печеливша позиция в края на краищата.

Въпреки че мнозина може да видят равенството срещу претендента за титлата Ливърпул като положителен резултат, Майну няма как да не е разочарован .

Той каза: „Разочарован [само с точка], ако трябва да бъда честен, защото чувствам, че през второто полувреме се представихме наистина добре. Взехме го и момчетата работиха наистина, наистина усилено. Беше дребни грешки, които в крайна сметка се оказаха големи, и ние можем да спечелим мача."

и получавайте ежедневната си доза съдържание на Mirror Football. Ние също така предлагаме на нашите членове на общността специални оферти, промоции и реклами от нас и нашите партньори. Ако не харесвате нашата общност, можете да проверите по всяко време. Ако сте любопитни, можете да прочетете нашия